Adadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Sağlıklı bir yaşam ağız sağlığı ve hijyeni ile başlar. Genel sağlığımızın korunmasında öncelikle ağız ve diş sağlığına gereken önemin verilmesi önemlidir. Düzenli günlük bakım ve düzenli diş hekimi kontrolleri ile kolayca bunu sağlayabilirsiniz. Düzenli günlük bakımınızda yapacağınız günde 2 kez, en az 2 dakikalık bir diş fırçalama sonrasında diş ipi kullanımı ve yılda 2 kez diş hekimi kontrolü ile hem dişlerinizin sağlığını  hemde genel sağlığınızı da korumuş olursunuz.

Eğer diş ve ağız sağlığınız ile ilgili bir problem varsa mümkün olan en kısa zamanda diş hekiminize gitmeli, tedavinizi geciktirmemelisiniz. Ertelenen her tedavinin sağlığınızın korunmasını zorlayacağı, diş ve ağız probleminin yaratacağı yıkımın daha da artabileceği unutulmamalıdır.

Mutlu bir hayat gülümsemeniz ile başlar ve çevrenizdeki herkese bulaşır. Mutlu gülümsemeler için sağlıklı dişler, sağlıklı dişleriniz için ağız bakımı şarttır. Adadent ailesi olarak bu konuda her zaman yanınızdayız. Bırakın Adadent gülüşünüzü, gülüşünüz dünyayı değiştirsin.

Paragon 4 Reynaers
Open chat
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?