http://adadent.radyanmedya.com/wp-content/uploads/2020/06/page-title.jpg

Adadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Sağlıklı bir yaşam ağız sağlığı ile başlar. Bu sebepten genel sağlığımızın korunmasında ağız ve diş sağlığına gereken önemin verilmesi gerekir. Aslında bu konuda yapılacak olan düzenli günlük bakım ve düzenli diş hekimi kontrollerinden fazlası değildir. Düzenli günlük bakımınızda yapacağınız günde 2 kez en az 2 dakikalık bir diş fırçalama sonrası diş ipi kullanımı ve yılda 2 kez diş hekimi kontrolü ile dişlerinizin sağlığını ve bununla birlikte genel sağlığınızı da korumuş olursunuz.

Eğer diş ve ağız sağlığınız ile ilgili bir problem varsa mümkün olan en kısa zamanda diş hekiminize gitmeli, tedavinizi geciktirmemelisiniz. Ertelenen her tedavinin zaman içerisinde daha da zorlaşacağı ve yıkımın daha da artabileceği unutulmamalıdır. Mutlu bir hayat gülümsemeniz ile başlar ve çevrenizdeki herkese bulaşır. Mutlu gülümsemeler için sağlıklı dişler, sağlıklı dişleriniz için ağız bakımı şarttır. Adadent ailesi olarak bu konuda her zaman yanınızdayız. Bırakın Adadent gülüşünüzü, gülüşünüz dünyayı değiştirsin.

BAŞLANGIÇ

Dişhekimi E. EMRE GÜNEŞ tarafından 1998 yılında başlayan çalışmalarımız Ankara Çukurambar Ufuk Üniversitesi Caddesinde hizmet veren Ada Dent Ağız ve Diş Sağlığı kliniğinde devam etmektedir.

Burcu Atila Pektaş

Burcu Atila Pektaş

Diş Hekimi

Emre Güneş

Emre Güneş

Diş Hekimi

Ömür Konak Türeli

Ömür Konak Türeli

Diş Hekimi

Open chat
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?